Pracovníci OŠKS

JménoFunkceKontaktE-mail

odbor školství, kultury a sportu

Mgr. Petr Ivánekvedoucí odboru školství, kultury a sportu+420 582 329 330
+420 737 543 276
Petr.Ivanek@prostejov.eu
Ing. Ivana Novákovávedoucí oddělení státní správy a samosprávy pro oblast školství, kultury a sportu+420 582 329 326Ivana.Novakova@prostejov.eu
Lenka Gajdošovározpočtář, statistik+420 582 329 328Lenka.Gajdosova@prostejov.eu
Ing. Alena Radovározpočtář, statistik+420 582 329 335Alena.Radova@prostejov.eu
Ing. Ilona Božkovásprávce školského serveru, statistik, rozpočtář+420 582 329 325Ilona.Bozkova@prostejov.eu
Michaela Dobešováreferent samosprávných agend pro školství+420 582 329 334Michaela.Dobesova@prostejov.eu
Dagmar Cáskováreferent samosprávných agend pro školství, kulturu a sport+420 582 329 331Dagmar.Caskova@prostejov.eu
Ing. Olga Jedličkováreferent samosprávných agend pro školství, kulturu a sport+420 582 329 187Olga.Jedlickova@prostejov.eu
Ing. Romana Maděrkováreferent samosprávných agend pro školství, kulturu a sport+420 582 329 332Romana.Maderkova@prostejov.eu
Veronika Hyblováreferent samosprávných agend pro školství a sport+420 582 329 333Veronika.Hyblova@prostejov.eu
JménoFunkceKontaktE-mail

oddělení DUHA Kulturní klub u hradeb

Mgr. Pavla Vaškovávedoucí oddělení DUHA+420 582 329 620Pavla.Vaskova@prostejov.eu
MgA. Martina Drmolováprodukční, programový a kulturně výchovný pracovník+420 582 329 623Martina.Drmolova@prostejov.eu
Markéta Novotnáprodukční, programový a kulturně výchovný pracovník+420 582 329 624Marketa.Novotna@prostejov.eu
Jaroslav Šimektechnický pracovník+420 582 329 625Jaroslav.Simek@prostejov.eu
Martina Váňovágrafik a organizační pracovník+420 582 329 744Martina.Vanova@prostejov.eu
Ing. Denisa Horkákoordinátor zdravého města+420 582 329 379denisa.horka@prostejov.eu
Vytvořeno 30.11.2021 10:54:47 | přečteno 700x | ilona.bozkova